Letnia Szkoła Młodych Talentów

Nie masz jeszcze planów na pierwszy tydzień wakacji i jesteś ciekawy świata, chcesz poznać nowych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i pasje jak Ty? Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów!

Letnia Szkoła Młodych Talentów to najlepszy sposób na  rozwijanie swoich zainteresowań, doskonalenie umiejętności pracy metodą projektu oraz nabywanie kompetencji interdyscyplinarnego podejścia do zagadnień naukowych.

Letnia Szkoła Młodych Talentów to wyjazdowe warsztaty wakacyjne  prowadzone na krakowskich uczelniach wyższych przez wybitnych naukowców z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych, technologii informacyjno-komunikacyjnej, przedsiębiorczości, języka angielskiego oraz kompetencji społecznych, obywatelskich, inicjatywności, łącznie 40 godzin dydaktycznych. Program warsztatów został opracowany we współpracy z przedstawicielami nauki oraz organizacji pozarządowych zajmujących się popularyzowaniem zagadnień współczesnej nauki.

Oferta kierowana jest do najbardziej aktywnych uczniów II i III etapu edukacyjnego, tj. uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej  (klas gimnazjalnych) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, z wysoką frekwencją i szczególnym zaangażowaniem w uczestnictwie w zajęciach organizowanych w Centrach Wspierania Uczniów Zdolnych.

Zapewniamy bezpłatny transport, noclegi, wyżywienie, zajęcia naukowe, programy kulturalno-poznawcze, opiekę, ubezpieczenie i wiele innych atrakcji.

Szczegóły organizacyjne i merytoryczne znajdują się pod wskazanymi linkami - kliknij w link LSMT1 LSMT2.

link Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału!

Zakończyła się II edycja Letniej Szkoły Młodych Talentów 2019, chcesz dowiedzieć sie jak było?

Zakończyła się I edycja Letniej Szkoły Młodych Talentów 2018, chcesz dowiedzieć sie jak było?