Małopolskie Talenty

Rekrutacja do Letniej Szkoły Młodych Talentów 2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ (rok szkolny 2021/2022) na II etapie (klasy 7-8 szkoły podstawowej)Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ (rok szkolny 2021/2022) na II etapie (klasy 7-8 szkoły podstawowej).

 LSMT to wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym, które odbędą się w Krakowie, obejmujące zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i kluczowych kompetencji ponadprzedmiotowych (15 godzin dydaktycznych) - każda grupa realizuje oba rodzaje zajęć. Organizatorzy zapewniają bezpłatnie: dowóz z miejsc zbiórek, noclegi, wyżywienie, zajęcia dydaktyczne, program kulturalno-poznawczy (w tym dwie wycieczki po Krakowie), opiekę, ubezpieczenie, zaświadczenie o ukończeniu LSMT.

Termin wyjazdu: od 26 czerwca 2022 r. do 2 lipca 2022r.

Do udziału w LSMT będą kwalifikowani wyłącznie uczniowie, którzy w terminie do 29 kwietnia 2022r. złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, zgodny z załączonym wzorem. UWAGA! W tym roku wracamy do pełnej wersji formularza, w której już na etapie zgłoszenia ucznia  są podawane wszystkie informacje na potrzeby oceny spełnienia kryteriów .Formularz należy przesłać  w wersji papierowej na adres: Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty, ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz.

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w LSMT - mamy nadzieję, że będzie to okazja do nabycia wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń, do poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach oraz do atrakcyjnego i ciekawego spędzenia wakacyjnego czasu.

Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu do LSMT zostanie przesłana do każdej zgłoszonej osoby drogą mailową do 6.czerwca 2022r. O kolejnych  działaniach organizatorów osoby zakwalifikowane do udziału będą informowane bezpośrednio drogą mailową.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 443 80 01, w. 16 lub 519 984 787, w godz. 8.00-15.00 oraz drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów (LSMT) –  edycja_2022

Informacja o Letniej Szkole Młodych Talentów 

Logotypy