Małopolskie Talenty

Rekrutacja do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów 2021

Zapraszamy do udziału w IV edycji Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ (rok szkolny 2020/2021) na II i III etapie (klasy 7-8 szkoły podstawowej i szkoła ponadpodstawowa).

 LSMT to wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym, które odbędą się w Krakowie, obejmujące zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i kluczowych kompetencji ponadprzedmiotowych (15 godzin dydaktycznych) - każda grupa realizuje oba rodzaje zajęć. Organizatorzy zapewniają bezpłatnie: dowóz z miejsc zbiórek, noclegi, wyżywienie, zajęcia dydaktyczne, program kulturalno-poznawczy (w tym dwie wycieczki po Krakowie), opiekę, ubezpieczenie, zaświadczenie o ukończeniu LSMT.

Termin wyjazdu: od 27 czerwca 2020 r. do 3 lipca 2021r.

UWAGA!! W przypadku, gdy sytuacja epidemiczna nie ulegnie normalizacji i nie będzie możliwa realizacja wyjazdu w podanym wyżej terminie, LSMT zostanie przesunięta na termin od 22 sierpnia do 28 sierpnia 2021 r. W razie dalszej niemożności przeprowadzenia LSMT z powodu zagrożenia epidemicznego, wyjazd zostanie odwołany.

O wszystkich działaniach organizatorów osoby zakwalifikowane do udziału będą informowane bezpośrednio drogą mailową.

 

Do udziału w LSMT będą kwalifikowani wyłącznie uczniowie, którzy w terminie do 7 maja 2021r. złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, zgodny z załączonym wzorem. Formularz należy przesłać w wersji papierowej na adres: Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty, ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz.

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w LSMT - mamy nadzieję, że będzie to okazja do nabycia wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń, do poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach oraz do atrakcyjnego i ciekawego spędzenia wakacyjnego czasu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 443 80 01, w. 16 lub 519 984 787 , w godz. 8.00-15.00 oraz drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów (LSMT) – IV edycja_2021

Informacja o Letniej Szkole Młodych Talentów

Logotypy