Chcesz odkryć swoje zdolności? Weź udział w diagnozie uzdolnień!

Rusza rekrutacja uczniów do diagnozy uzdolnień w zakresie kompetencji kluczowych na potrzeby kwalifikacji do zajęć w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych, które będą prowadzone od roku szkolnego 2020/2021.

Poniżej zamieszczamy terminarz diagnozy 

Załącznik - terminarz diagnozy

Zmiana terminarza diagnozy uzdolnień uczniów

Informujemy, że w związku z wyznaczeniem na okres 16.06-18.06.2020 egzaminu ósmoklasisty, diagnoza uzdolnień 16.06 nie odbędzie się z powodu kolizji terminów.

Wobec powyższego diagnoza odbędzie się według przedstawionego poniżej schematu:

Wariant 1: Diagnoza w czerwcu, w ustalonym  terminie, jednolitym dla wszystkich  szkół  objętych projektem u danego Beneficjenta zgodnie z poniższym załacznikiem. Warunkiem realizacji jest zapewnienie  przestrzegania zasad bezpieczeństwa, obowiązujących w okresie pandemii.

Terminy testów uzdolnień uczniów w czerwcu 2020.

Wariant 2: Diagnoza we wrześniu, w ustalonym  terminie, jednolitym dla wszystkich  szkół  objętych projektem u danego Beneficjenta zgodnie z poniższym załacznikiem. Warunkiem realizacji jest zapewnienie  przestrzegania zasad bezpieczeństwa, obowiązujących w okresie pandemii.

Terminy testów uzdolnień uczniów we wrześniu 2020.

Opis założeń organizacyjnych diagnozy i instrukcja jej przeprowadzenia zostały zawarte w Regulaminie wsparcia uczniów dostępnym w zakładce rekrutacja.

Kontakt w sprawach związanych z diagnozą uzdolnień -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.