Małopolskie Talenty

Nowa oferta bezpłatnych szkoleń dla rad pedagogicznych w ramach projektu pn. Małopolskie Talenty

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla rad pedagogicznych szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących na tematJak pracować z uczniem zdolnym w szkole z wykorzystaniem rozwiązań projektu Małopolskie Talenty?

Letnia Szkoła Młodych Talentów 2022– szczegóły organizacyjne letnich warsztatów wyjazdowych

Wszystkich uczniów, którzy zostali zakwalifikowani na Letnią Szkołę Młodych Talentów i potwierdzili swój udział w warsztatach prosimy o zapoznanie się ze szczegółami organizacyjnymi wyjazdu.

Zapraszamy na Forum Młodych Talentów 2022

W bieżącym roku szkolnym Forum Młodych Talentów odbędzie się 7, 8, 9 i 10 czerwca 2022 r. w godz. 15.00 – 17.35, w formie zdalnej.

Wyniki konkursu na projekt edukacyjny zrealizowany w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych w roku szkolnym 2021/2022

Zakończono ocenę prac w konkursie na  projekt edukacyjny zrealizowany w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych.

Rekrutacja do Letniej Szkoły Młodych Talentów 2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ (rok szkolny 2021/2022) na II etapie (klasy 7-8 szkoły podstawowej)Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ (rok szkolny 2021/2022) na II etapie (klasy 7-8 szkoły podstawowej).

Konkurs na projekt edukacyjny zrealizowany w CWUZ - edycja 2022

Zapraszamy wszystkich uczniów uczestniczących w zajęciach w CWUZ i ich nauczycieli do udziału w konkursie, którego przedmiotem jest prezentacja wybranego projektu, zrealizowanego podczas zajęć pozaszkolnych z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022.

Oferta bezpłatnych szkoleń dla rad pedagogicznych w ramach projektu pn. Małopolskie Talenty

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla rad pedagogicznych szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących na temat Jak pracować z uczniem zdolnym w szkole z wykorzystaniem rozwiązań projektu Małopolskie Talenty?

Zakończyła się IV edycja Letniej Szkoły Młodych Talentów, chcesz dowiedzieć się jak było?

3 lipca 2021 roku zakończyła się Letnia Szkoła Młodych Talentów – wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym dla uczniów, którzy uczestniczyli w zajęciach organizowanych w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych w minionym roku szkolnym.

Letnia Szkoła Młodych Talentów – szczegóły organizacyjne letnich warsztatów wyjazdowych

Wszyscy uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani na Letnią Szkołę Młodych Talentów i potwierdzili swój udział w warsztatach prosimy o zapoznanie się z szczegółami organizacyjnymi wyjazdu zamieszczonymi w tym artykule.

Forum Młodych Talentów – nasze inspiracje, nasze sukcesy, nasze pasje

Zgodnie z planem 7, 8, 9 i 10 czerwca 2021 r odbyło się Forum Młodych Talentów, stanowiące podsumowanie pracy Centrów Wsparcia Uczniów Zdolnych w roku szkolnym 2020/2021. Uczestnicy wysłuchali wykładów motywujących do rozwijania pasji i talentów, poznali wyniki konkursu na projekt edukacyjny zrealizowany w CWUZ oraz obejrzeli wybrane prezentacje efektów prac zespołów projektowych.

Logotypy