Letnia Szkoła Młodych Talentów

Nie masz jeszcze planów na pierwszy tydzień wakacji i jesteś ciekawy świata, chcesz poznać nawych ludzi, ktorzy mają podobne zainteresowania i pasje jak Ty? Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów!

Letnia Szkoła Młodych Talentów to najlepszy sposób na  rozwijanie swoich zainteresowań, doskonalenie umiejętności pracy metodą projektu oraz nabywanie kompetencji interdyscyplinarnego podejścia do zagadnień naukowych.

Letnia Szkoła Młodych Talentów to wyjazdowe warszty wakacyjne  prowadzone na krakowskich uczelniach wyższych przez wybitnych naukowców z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych, technologii informacyjno-komunikacyjenj, przedsiębiorczosci, języka angielskiego oraz kompetencji społecznych, obywatelskich, inicjatywności, łącznie 40 godzin dydaktycznych. Program warsztatów został opracowany we współpracy z przedstawicielami nauki oraz organizacji pozarządowych zajmujących się popularyzowaniem zagadnień współczesnej nauki.

Oferta kierowana jest do najbardziej aktywnych uczniów II i III etapu edukacyjnego, tj. uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej  (klas gimnazjalnych) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, z wysoką frekwencją i szczególnym zaangażowaniem w uczestnictwie w zajęciach organizowanych w Centrach Wspierania Uczniów Zdolnych.

Zapewniamy bezpłatny transport, noclegi, wyrzewienie, zajecia naukowe, programy kulturalno-poznawcze, opiekę, ubezpieczenie i wiele innych atrakcji.

Szczegóły organizacyjne i merytoryczne znajdują się w załączonej  informacji.

Do udziału w LSMT będą kwalifikowani wyłącznie uczniowie, którzy w terminie do 30 kwietnia  2019 r. złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, zgodny z załączonym wzorem. Formularz należy przesłać w wersji papierowej na adres: Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty, ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 443 80 01, w. 16 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału!

Formularz zgłoszeniowy udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów 2019/2020 – wkrótce do pobrania

Informacja o Letniej Szkole Młodych Talentów 2019/2020- wkrótce do pobrania

Zakończyła się II edycja Letniej Szkoły Młodych Talentów 2019, chcesz dowiedzieć sie jak było?

Zakończyła się I edycja Letniej Szkoły Młodych Talentów 2018, chcesz dowiedzieć sie jak było?